Gustaviansk skänk

166888

SKÄNK, gustaviansk, 1800-talets början, räfflade dörrar, höjd 110, 138x50 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Gustaviansk skänk

Budhistorik (15 bud)
604043
12 000
603997
11 500
603909
11 000
603806
10 000
603772
9 400

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.