Georg Geyer olja

166870

GEYER, Georg (1823-1912): Landskap med figurer, signerad och daterad G. Geyer 877., olja på duk, 40,5x30 cm

Smärre ramskador

Konst, Måleri

Georg Geyer olja

Budhistorik (4 bud)

605977
1 600
605522
605377
596709

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.