Soffbord Asplund

166865

SOFFBORD, 3 st, Asplund, höjd 41-45, diameter 48-58 cm

Bruksslitage, repor

Soffbord Asplund

Budhistorik (10 bud)
605598
605497
750
605436
700
605496
650
605436
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.