Max Ernst A nouveau Loplop

166855

ERNST, Max (1891-1976): A Nouveau Loplop, etsning och akvatint tryckt i färger, 1975, signerad och numrerad Max Ernst 67/100, 47,5x31,5 cm, LITTERATUR: Pech 431

Max Ernst A nouveau Loplop
Budhistorik (4 bud)

603744
3 200
599140
599140
2 600
596712

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.