Soffa Piero Lissoni skinn

166849

SOFFA, brunt skinn, design Piero Lissoni, höjd 70, 154x158 cm

Bruksslitage, repor

Soffa Piero Lissoni skinn

Budhistorik (12 bud)
605642
5 000
605641
4 600
605637
605635
3 600
605633

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.