Pallar skinn

166840

PALLAR, 1 par, brunt skinn, höjd 40, diameter 79 cm

Bruksslitage, repor

Pallar skinn

Budhistorik (21 bud)
605871
605869
605866
1 900
605868
1 800
605866
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.