Dorothea Tanning färgetsning

166838

TANNING, Dorothea (1910-2012): Komposition, färgetsning, signerad Dorothea Tanning 91/100, 38x49 cm

Dorothea Tanning färgetsning

Budhistorik (5 bud)
602924
602923
850
602921
650
602919
600712

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.