Maurice Estève färglitografi

166835

ESTÈVE, Maurice (1904-2001): "Jazz", signerad och numrerad Estève 82/95, färglitografi, 58x44 cm

Maurice Estève färglitografi

Budhistorik (5 bud)
602842
4 800
602058
4 600
601465
4 200
601365
3 600
594620

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.