Arne Lidqvist oljemålning

166833

LIDQVIST, Arne (född 1919): "Rödhake", signerad A. Lidqvist, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Arne Lidqvist oljemålning

Budhistorik (14 bud)
603194
900
603147
850
603193
603147
750
603191
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.