Gustav Rudberg färglitografi

166827

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Gustav Rudberg, 113/360, färglitografi, 50x39 cm

Gustav Rudberg färglitografi

Budhistorik (15 bud)
603007
603003
603001
602997
950
602994
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.