Sven-Olof Ehrén litografi

166820

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Tenniskungen, Gustav V, signerad och daterad Sven Olof Ehren -81, litografi, bladstorlek 125,5x91 cm

Skador, fläckar, med dedikation

Sven-Olof Ehrén litografi
Budhistorik (25 bud)
602551
1 900
603133
1 800
602551
1 700
603132
1 600
602551

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.