Vas med lock jade

166819

VAS med lock, jade, Kina, höjd med lock 17 cm.

Lock och ett handtag med lagning, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Vas med lock jade

Budhistorik (5 bud)
604175
1 300
595522
604174
595522
595520

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.