Axel Fridell etsning

166817

FRIDELL, Axel (1894-1935): Hamnmotiv, signerad Axel Fridell, etsning, 29,5x14,5 cm

Axel Fridell etsning

Budhistorik (35 bud)
603107
4 200
603101
603092
3 800
603100
3 800
603092
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.