Oljemålning vinterlandskap

166810

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vinterlandskap, signerad och daterad Bohlin 1913, olja på duk, 78x98 cm

krackelyr och färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning vinterlandskap

Budhistorik (6 bud)
603052
550
603040
500
602999
450
602754
602644

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.