Stolar 1800-talets början

166802

STOLAR, 4 st, s k Bellmansstolar, sengustavianska

Skador

Stolar 1800-talets början

Budhistorik (7 bud)
603408
4 800
597707
2 600
597706
597705
597466
1 700

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.