Nils Dahlgren brons

166786

DAHLGREN, Nils (född 1932): "Wienervals", monogramsignerad och daterad ND -82?, polerad brons, höjd med sockel 24 cm

Konst, Skulptur

Nils Dahlgren brons

Budhistorik (11 bud)
602989
4 600
601732
601731
3 800
601729
3 600
601728
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.