Kallskål tenn

166785

KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, otydliga stämplar, längd 30 cm

Lödningar

Allmoge, Diverse

Kallskål tenn

Budhistorik (9 bud)
602839
750
599618
700
599199
650
597754
600
597192
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.