Tomasz Holuj ojemålning

166779

HOLUJ, Tomasz (född 1947): "Svaller", signerad Holuj, olja på duk, 174x44 cm
UTSTÄLLD: Galleri Björkwall

Ställvis tunn duk

Konst, Måleri

Tomasz Holuj ojemålning

Budhistorik (9 bud)
601901
601735
601733
601520
600884

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.