Carl Larsson etsning

166778

LARSSON, Carl (1853-1919): "Flicka på huk", signerad CL, etsning, 24,5x19 cm

Carl Larsson etsning

Budhistorik (41 bud)
601771
14 500
601639
14 000
601639
13 500
601355
13 000
601636
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 423 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.