R Ljunggren litografier

166775

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (3) "Vårvinter Trosa skärgård", "Vintergärde", "Sommarkväll vid Marek", signerade R.Ljunggren, 332/360, 222/310, pt, 1969 samt 1964, 15,5x20,5, 23x31 samt 21x30,5 cm

"Sommarkväll vid Marek" med fuktskada

R Ljunggren litografier
Budhistorik (14 bud)
608523
900
608524
850
608523
608521
750
608376
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.