R Ljunggren litografier

166773

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Verandan om vinter", "Gula rosor", signerade R Ljunggren, 5/360 samt 304/360, färglitografier, 1971 resp 1972, 21x16,5 resp 33,5x19

R Ljunggren litografier

Budhistorik (11 bud)
608515
750
608428
700
608514
700
608428
650
608512
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.