R Ljunggren litografi

166769

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Vinterkväll Trosa", signerad och daterad R. Ljunggren -51, "provtryck enda", färglitografi, 33x27 cm

R Ljunggren litografi
Budhistorik (8 bud)
605055
608372
605055
950
607816
900
605055
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.