Vikskärm rokokostil

166759

VIKSKÄRM, 3-delad, rokokostil, dekor av präglat skinn, förgylld, höjd 140, bredd 125 cm

Delar saknas, skador, fläckar

Vikskärm rokokostil

Budhistorik (22 bud)
603059
3 600
603058
3 400
603057
3 200
603056
603055
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.