Henri Goetz färgetsningar

166758

GOETZ, Henri (1909-1989): (2 st) Komposition, signerade Goetz, 29/50 resp 16/50, färgetsningar, 21x27 resp 34,5x43 cm

Hanteringsveck och reva

Henri Goetz färgetsningar

Budhistorik (9 bud)
601370
650
600480
600
593674
550
600478
550
593674
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.