Skrivbord 1900-tal

166757

SKRIVBORD, 1900-tal, fanerat med betsat lövträ, tre lådor, höjd 73,5, 145x70 cm

Obetydliga fanérskador, nyckel saknas

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
603963
950
603513
900
603960
900
603513
850
603671

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.