Stolar snarlika stockholmsarbeten i rokoko

166756

STOLAR, 2 st snarlika, stockholmsarbeten i rokoko, träskuren dekor, förgyllda

Skador, lagningar

Budhistorik (27 bud)
601939
8 000
601938
7 600
601935
7 000
601934
6 000
601532
5 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.