R Ljunggren litografier

166755

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (3) "Östra Långgatan", "Fredrik vilar", "Snöskottning", signerade R Ljunggren, 39/360, 278/360, 299/300, färglitografier, 21x15,5, 11x15 samt 11x13 cm

R Ljunggren litografier
Budhistorik (16 bud)
608493
1 300
608500
608493
608497
608493
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.