Stolar senempire

166750

STOLAR, 4+2 st., senempire, mahogny

Skador, lagningar, del av dekorelement saknas

Stolar senempire

Budhistorik (10 bud)
602888
1 700
602886
1 600
602882
602883
602882
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.