Esaias Thorén pastell

166747

THORÉN, Esaias (1901-1981): Stilleben med vaser, signerad och daterad E. Thorén 47, pastell, 31x47 cm

Konst, Måleri

Esaias Thorén pastell

Budhistorik (8 bud)
602815
3 800
602068
601742
2 400
600694
598993

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.