R Ljunggren litografi

166737

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Frusen hamn", signerad R. Ljunggren, 280/300, 1963, litografi, 13x36,5 cm

R Ljunggren litografi
Budhistorik (16 bud)
600271
608480
1 400
600271
1 300
608479
600271

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.