Louis Lassalle oljemålning

166724

LASSALLE, Louis (1810-1870): Herdepojke, hund och får, signerad, Louis Lassalle, olja på pannå, 40x31 cm

Konst, Måleri

Louis Lassalle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
601265
4 800
599248
4 600
598891
4 400
598890
3 600
595913

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.