Carl Brandt oljemålning

166723

BRANDT, Carl ( 1852-1930): Bodar, signerad och daterad C. Brandt 1914, olja på duk, 53x63 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (19 bud)
600315
1 300
597308
596457
597305
596457

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.