Henri Lot oljemålningar

166722

LOT, Henri (1821/22-1878): Vilande kor och får, 1 par, signerade, olja på duk, 32x45 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Henri Lot oljemålningar

Budhistorik (16 bud)
601807
4 800
601805
4 600
601790
4 400
601786
4 200
601304

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.