Miniatyrkabinettskåp Japan

166706

MINIATYRKABINETTSKÅP, Japan, 1800-tal, svärtat trä, lackarbete, höjd 40, 34x17 cm

Nyckel saknas, smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Miniatyrkabinettskåp Japan

Budhistorik (21 bud)
601778
5 200
600166
5 000
596774
4 800
596053
4 600
596773
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.