Johannes Ravn olja

166697

RAVN, Johannes (1922-1991): Strandfåglar, signerad o daterad J. Ravn -74, olja på duk, 26x40 cm

Konst, Måleri

Johannes Ravn olja

Budhistorik (5 bud)
601745
500
601749
450
601745
601740
601424

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.