Johannes Ravn olja

166695

RAVN, Johannes (1922-1991): Änder - vinterbild, signerad o daterad J. Ravn -72, olja på pannå, 32x48 cm

Konst, Måleri

Johannes Ravn olja

Budhistorik (9 bud)
601422
750
597824
700
597824
600
598469
550
597824
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.