Stig Jonzon oljemålning

166692

JONZON, Stig (1913-87): "Utsikt mot Stadshuset-Stockholm", signerad och daterad Stig Jonzon 1981, olja på pannå, 22x27 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (12 bud)
600926
1 400
599514
1 300
599514
599511
599509
650

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.