Stig Jonzon oljemålning

166690

JONZON, Stig (1913-87): "Blecktornsgränd-Stockholm", signerad och daterad Stig Jonzon 1980, olja på pannå, 22x27 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (7 bud)
601710
1 600
598050
597023
1 400
597023
596263

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.