Britt-Mari Jacobsson oljemålningar

166675

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): (2) "Mitt bord" och "Blommor i fönstret", monogramsignerade BMJ, olja på duk, 66x55 resp 67x45 cm

En sitter löst i ramen

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

601151
450
601140
600416
595782

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.