Torulf Engström emaljer

166673

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (8) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varierande storlekar

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (11 bud)
608572
608192
608570
608192
950
606368
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.