Torulf Engström emaljer

166672

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (11) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varierande storlekar

Skador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (9 bud)
607324
850
607279
607323
607279
550
605272
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.