Torulf Engström emaljer

166669

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (8) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varav 6 ca 40x40 cm samt 2 st., 35x35 cm

Emaljskador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (12 bud)
607297
850
607241
607241
750
607223
700
607223
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.