Gösta Liljedahl oljemålningar

166668

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Högsommar" samt flickporträtt, signerade Gösta Liljedahl, olja på duk, 55,5x68 resp 69x66 cm

En med krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Gösta Liljedahl oljemålningar

Budhistorik (2 bud)

605773
605086

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.