Karmstolar Louis XV-stil

166663

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, bemålade, grön klädsel
Proveniens: Fam. Hedenberg, Kristinebergs herrgård, Hultsfred

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (10 bud)
603867
5 200
602467
5 000
603858
5 000
602467
4 800
600360

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.