Spegel i rokkokostil

166660

SPEGEL, skuret och förgyllt och bronserat trä, fasettslipat glas, 18/1900-tal, höjd ca 120 cm
Proveniens: Fam. Hedenberg, Kristinebergs herrgård, Hultsfred

Skador

Speglar

Spegel i rokkokostil
Budhistorik (30 bud)
611567
6 400
611381
6 200
611566
6 000
611381
5 800
611565
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.