Gösta Liljedahl oljemålningar

166658

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Storm" och "Högsommar", signerade G Liljedahl resp Gösta Liljedahl, olja på duk, 73x91,5 resp 85x94 cm

En med dukskada

Konst, Måleri

Gösta Liljedahl oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

603503
2013-01-24 09:33:32

2013-01-24 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.