Torulf Engström emaljer

166656

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (10) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (13 bud)
606022
1 700
601982
1 600
601982
1 400
597810
1 300
597810

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.