Torulf Engström emaljer

166654

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (7) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre skador, ramade

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (19 bud)
606020
1 400
606014
1 300
606019
1 300
606014
606013

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.