Gösta Liljedahl oljemålningar

166653

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Himmel och hav" och "Tidlig morgon", signerade G Liljedahl, olja på pannå, 60x72,5 resp 59,5x73 cm

En med dukskada i kanten samt pannån sitter löst i ramen, en med spricka

Konst, Måleri

Gösta Liljedahl oljemålningar

Budhistorik (2 bud)

602733
602643

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.