Torulf Engström emalj

166649

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (7) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varav 4 st ca 35x35 (ramade) samt 3 st ca 32x37 cm

Konst, Måleri

Torulf Engström emalj

Budhistorik (7 bud)
604103
600
604107
550
604103
500
604082
450
604042

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.